SERWIS

DANE TECH.

TESTY

TUNING

GALERIA

DOWNLOAD

PORADY

LINKI

 

 

 

 

E-MAIL

GG:1324632

 

 <<<<< Kolejna modyfikacja mojej szóstki w dziale SERWIS >>>>>

Nowa Mazda 6 zaprezentowana na tegorocznej wystawie motoryzacyjnej we Frankfurcie  to przebudowany w całości projekt nawiązujący do modelu pierwszej generacji, który został stworzony przez Mazdę zgodnie z koncepcją Zoom-Zoom, kojarzoną z dynamizmem, zabawą oraz niezwykłymi emocjami wywołanymi ruchem. Nowa 6-ka jest krokiem naprzód pod względem jakości, a zarazem oferuje jeszcze lepsze parametry ekologiczne oraz rozwiązania służące bezpieczeństwu pasażerów.
Samochód rywalizować będzie o miano najchętniej kupowanego modelu japońskiej marki na rynku europejskim. W ciągu pierwszego półrocza Mazda3 znalazła na Starym Kontynencie 37 864 klientów, podczas gdy wynik aktualnie dostępnej jeszcze 6-ki wyniósł 36 105 egzemplarzy.
Najnowszy produkt koncernu z Hiroszimy stać się ma najbardziej sportowym z aut plasujących się w klasie wyższej średniej, czego konsekwencją jest m.in. bardziej dynamiczna w porównaniu z poprzednikiem linia nadwozia oraz lepsze właściwości jezdne. Samochód jest teraz o 65 mm dłuższy, 15 mm szerszy i 5 mm wyższy, natomiast rozstaw osi zwiększono o 50 mm (sedan oraz hatchback). Więcej w dziale testy...

Mazda 6 - auto zadebiutowało w 2002r, od tamtej pory wyprodukowano ponad milion egzemplarzy tego modelu. W roku 2005  "szóstka" przeszła drobny lifting wprowadzone zmiany obejmują m.in. sylwetkę nadwozia (restylizowane zderzaki, nowy grill), wewnątrz zmiany bardzo niewielkie, srebrną okładzinę konsoli środkowej zmieniono na nowa w kolorze grafitowego tytanu, w modelach z silnikiem Diesla montowany jest filtr cząstek co pozwala na spełnienie surowych norm emisji spalin EURO IV.

Instrukcja obsługi PL oraz Service Manual EN do pobrania w dziale DOWNLOAD.

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA HTTP://WWW.MAZDA.GLT.PL/